Актуелно 16.12.2018 18:01

ФОТО: Мицкоски на кафе-дружба со младите од Велес

ФОТО: Мицкоски на кафе-дружба со младите од Велес

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски по денешниот протест во градот на Гемиџиите, оствари кафе- дружба со младите велешани.