Мозаик 20.07.2018 13:08

Гори Инстаграм: Сопругата на Икарди се соблече и позира излудувајќи ги мажите (ВИДЕО)

Гори Инстаграм: Сопругата на Икарди се соблече и позира излудувајќи ги мажите (ВИДЕО)

Сопругата на Маури Икарди, Ванда Нара повторно ги разгоре фантазиите на сите мажи во светот.

Аргентинката има обичај да објавува свои фотографии и видеа на кои е гола или сосема разголена.

Таа објави жешко видео на кое се фали со своето згодно тело.

Verano nos vemos pronto

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on