Автобус

Пронајдени се 4 резултати на тема „Автобус“
Актуелно

Сведоштво од автобусот на смртта: Човек кој им помагаше на жртвите ги раскажа првите моменти по несреќата

Трагедијата која денеска се случи на автопатот Скопје-Тетово и траорната слика која ги дочека првите граѓаните кои пристигнаа на местото...
Актуелно

НОВИ ДЕТАЛИ: Во Прилеп се качиле 11 патници во автобусот кој се преврте кај Лесковац, возачите не се повредени

Aвтобусот кој рано утринава се преврте близу Лесковац, а при тоа загинаа маж и две жени, пристигнал во Прилеп околу 19:30 часот и на тамошната...