болница

Пронајдени се 4 резултати на тема „болница“
Мозаик

Татко му на Дарко ја избркал Ана од болницата: Го саботирала давањето крв за пејачот, а оваа капка ја прелила чашата!

Таткото на Дарко Лазиќ, Милан, минатата недела од болницата во Земун ја исфрлил снаата Ана Севиќ и и порачал дека ни под разно не сака...