Честитка

Пронајдени се 6 резултати на тема „Честитка“
Актуелно

Мицкоски со честитка за Свети Сава: Со овој ден ние го негуваме меѓусебното почитување, учиме еден за друг и живееме еден со друг

Ми претставува чест и задоволство на сите припадници на српската заедница во Република Македонија од мое лично име и од името на ВМРО-ДПМНЕ...
Актуелно

Мицкоски: ВМРО-ДПМНЕ, наследник на идеалите и принципите на историското ВМРО, излегувало посилно, похрабро и поодлучно

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, преку својот Фејсбук профил им го честиташе празникот на македонските граѓани. -Од секој...