Црнила

Пронајдени се 4 резултати на тема „Црнила“
Актуелно

Мицкоски: Ветија живот, донесоа темнина и црнила- ќе им порачам колку побрзо заминете толку побрзо ќе ѝ се раздени на Македонија

Добар ден од градот јунак, добар ден од Велес и ви благодарам што денес, недела одвоивте од вашето време да ни се придружите овде, да...
Актуелно

Мицкоски: Ветуваа живот дека ќе донесат, а донесоа црнила – нашиот пат е кон уривање на оваа хунта наречена СДСМ

Пред повеќе од шест месеци, овде на платото пред Владата на Република Македонија на 2 јуни, ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата „За подобра Македонија“...