демант

Пронајдени се 6 резултати на тема „демант“
Актуелно

Детската болница во Козле демантира дека имало пожар, од Бригадата за противпожарна заштита велат дека горела кровната конструкција

Од Детската болница во Козле попладнево преку соопштение ги демантираа информациите дека имало пожар во објектот, иако претходно командирот...