домати

Пронајдени се 4 резултати на тема „домати“
Актуелно

Ѓорѓиев: Скапаа доматите од годинешната реколта, а Заев и Димитров не успеаја да испорачаат реформи за преговори со ЕУ

Неспособноста во дипломатијата не се покрива со домати. Домат дипломатијата и прави штета на Македонија. Скапаа доматите од годинешната...