џафери

Пронајдени се 18 резултати на тема „џафери“
Актуелно

Силјановска Давкова: Изборот на Џафери се случи на крајно невообичаен начин, тоа фрла недемократска светлина на неговиот избор

Професорката Гордана Силјановска Давкова, како гостин во вестите на Сител телевизија, изјави дека Талат Џафери е актуелен претседател...