горива

Пронајдени се 13 резултати на тема „горива“
Актуелно

ВМРО-ДПМНЕ: Штетните политики на СДСМ удираат по џебот на граѓаните- покачувањето на акцизата на дизел горивата е директен удар врз најсиромашните

Штетните политики на СДСМ удираат по џебот на граѓаните. Покачувањето на акцизата на дизел горивата е директен удар врз најсиромашните,...