исис

Пронајдени се 5 резултати на тема „исис“
Актуелно

По амбасадата на САД и бугарското МНР со предупредување за можни терористички напади на ИСИС во Македонија

И Министерството за надворешни на Бугарија издаде предупредување од можни терористички напади во Македонија.. Во известувањето објавено...