корупција

Пронајдени се 5 резултати на тема „корупција“
Актуелно

Ако Заев бараше поткуп од 200.000 евра за земјиште, можеме само да замислиме какви куферчиња и амфори се во игра сега за договорот за името

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во гостувањето во емисијата „Топ Тема“ на Телма телевизија вели дека ако Заев за работа...