мнр

Пронајдени се 10 резултати на тема „мнр“
Актуелно

Мицкоски: Најдобар демант дека не е заштитен идентитетот стигна од грчкото МНР кое ја отфрла придавката “македонски“, а владата на Заев молчи

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во гостувањето во емисијата „Топ Тема“ вели дека иако од една страна се фалиме дека...