Реакција

Пронајдени се 6 резултати на тема „Реакција“
Актуелно

Кабинетот на Иванов: Владата треба самата да се запраша зошто македонскиот народ им ја исвирка делегацијата

Претседателот на Република Македонија, Ѓорге Иванов никогаш не поддржувал инциденти и говор на омраза, порачуваат од неговиот кабинет. -Жалиме...