студенти

Пронајдени се 7 резултати на тема „студенти“
Актуелно

Стотина студенти ќе ја поминат ноќта под ведро небо- директорот и управата на ДСЦ се уште не ги примаат студентите во студентските домови (ФОТО)

И покрај тоа што днес околу пладне излегоа списоците за студентските домови Државниот студентски центар не е спремен за вселување...
Актуелно

Попов: Во време на наjбруталниот комунизам со тенкови се газеа студенти, сега Заев и Шилегов со багери газат граѓани

Само во Кина во време на наjбруталниот комунизам со тенкови се газеа студенти кои не се согласуваа со политиките на власта. Заев и Шилегов...