Актуелно 03.12.2018 14:02

ВИДЕО: Пајакот не го крена автомобилот на Мендух Тачи

ВИДЕО: Пајакот не го крена автомобилот на Мендух Тачи

Тој во моментот се наоѓал во судот каде тече рочиштето за случајот „Титаник 2“, каде е обвинет за изборни нерегуларности.

Видеото го објави ТВ 21, погледнете: