дебата

Пронајдени се 4 резултати на тема „дебата“
Актуелно

Мицкоски вечерва на дебата: За сите мои ставови, крахот во економијата и лажните ветувања на Владата, гледајте МТВ

МТВ денеска во 20.15 часот организира двочасовна дебата каде гостин ќе биде лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоки со новинари од националните...