елем

Пронајдени се 11 резултати на тема „елем“
Актуелно

Арсовски: СДСМ аздиса во масовниот грабеж што го спроведува периодов- синот на пратеничката Стојчевска од денес вработен во ЕЛЕМ

Социјалдемократскиот сојуз аздиса во масовниот грабеж што го спроведува периодов. Очигледно малку им се пари од тендери, криминални...