граѓани

Пронајдени се 9 резултати на тема „граѓани“
Актуелно

Мицкоски: Правиме консултација со членството и граѓаните за нашето однесување на референдумот, ќе се водиме од интересот на граѓаните

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христина Мицкоски, во неговото гостување во вестите на Канал 5 телевизија изјави дека во моментов во тек...