Југохром

Пронајдени се 7 резултати на тема „Југохром“
Актуелно

Мицкоски: Лажеа за рестартирањето на Југохром пред година ипол, лажат и сега, црно време за економијата уште поцрно за граѓаните

Помина не само јуни, туку дојде и јули, август, септември, октомври, сега сме ноември, нема рестартирање на Југохром. Но затоа вчера дојде...