костадинов

Пронајдени се 4 резултати на тема „костадинов“
Актуелно

Портпаролот на СДСМ Костадинов револтиран поради потфрлување на институциите за бегство на Груевски

Кога зборуваме за правна држава тоа значи дека секоја институција има свои надлежности и има свои одговорности. Кога веќе сме кај одговорноста...