Макрон

Пронајдени се 7 резултати на тема „Макрон“
Актуелно

Милошоски: Му благодарам на Макрон што кажа дека Заев лаже, значи референдумот е за северна не за европска Македонија

Пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ му се заблагодари на како што вели искрениот француски Претседател Макрон, што во видео порака се обрати за...