Подршка

Пронајдени се 6 резултати на тема „Подршка“
Актуелно

Основачите на партијата со поддршка за Мицкоски: Тој со ставови на државник и патриот, антидржавникот Заев во одбрана на Грција

Мицкоски со ставови на државник и патриот, а Заев во одбрана на грчките интереси. Вака основачите на ВМРО-ДПМНЕ го коментираат синоќешниот...
Актуелно

Македонија со поддршка за Силјановска: охриѓани, тетовци, прилепчани и кавадарчани масовно се потпишуваат за претседателскиот кандидат

Професорката Гордана Силјановска Давкова која е претседателски кандидат од најголемата опозициска партија ВМРО-ДПМНЕ на идните претседателски...