Сообраќајка

Пронајдени се 27 резултати на тема „Сообраќајка“
Актуелно

Кавадарчанец со товарно возило удрил во транспортната лента за руда на “Фени”, се здобил со телесни повреди

Триесет и двегодишен возач синоќа со товарно возило “ман” удрил во транспортната лента за руда на “Фени”, па со телесни повреди завршил...