вода

Пронајдени се 9 резултати на тема „вода“
Актуелно

ОК ВМРО-ДПМНЕ Охрид: Со кое лице ја изгласаа скандалозната одлука за поскапување на цената на водата, а сега граѓаните ги оставаат без вода подолго од 24 часа?

  Општинскиот комитет на ВМРО-ДПМНЕ од Охрид испрати соопштение во кое вели дека СДСМ и градоначалникот Стојаноски се однесуваат...