пензионери

Пронајдени се 10 резултати на тема „пензионери“
Актуелно

Мицкоски се сретна со пензионери: Заборавени се од власта, наместо покачување добија кратење- затоа сум убеден дека ќе гласаат за правда и промени

Остварив средба со пензионерите во Кичево. Велат дека се заборавени од власта. Над 300 илјади пензионери се измамени од Владата на Заев....